Fronty Akrylowe

Oferujemy Państwu wysokiej jakości fronty akrylowe marki AQUAAKRYL

Wysoką jakość produktu AQUAFRONT osiągnął poprzez technologię łączenia klejami poliuretanowymi. Cechują się one wysoką wytrzymałością na duże zmiany temperatury, tworząc szczelne spoiny duroplastyczne. Spoiny te jednocześnie w warunkach podwyższonej wilgotności dodatkowo się utwardzają. Zastosowana natomiast na lewej stronie mata polistyrenowa wzmacnia jeszcze bardziej bezpieczeństwo produktu na wilgoć i stanowi doskonałą siłę przeciwprężną dla maty akrylowej.

Oto dostępne kolekcje frontów:

GRAND – produkt klasy PREMIUM – to fronty akrylowe z niewidoczną spoiną klejową.

SZKŁO – produkt klasy PREMIUM – to fronty akrylowe w połysku lub macie z przezroczystą matą akrylową o gr. 1,8 mm, dającą efekt szkła.

SZKŁO DEKOR – produkt klasy PREMIUM – to fronty akrylowe w połysku lub macie z przezroczystą matą akrylową o gr. 1,8 mm, dającą efekt dekoru za szkłem.

STANDARD – fronty pokryte matą akrylową o grubości od 0,7 do 0,8 mm. Powierzchnia wymaga siedmiodniowego procesu utwardzenia lub zastosowania mleczka Superpolish.

ULTRA – fronty dostępne w wysokim połysku lub w głębokim macie. Pokryte są utwardzoną matą akrylową, co zwiększa odporność na zarysowania, a powierzchnia nie wymaga procesu utwardzania. Wybrane kolory matowe posiadają powłokę Anty-Fingerprint, dzięki czemu w mniejszym stopniu absorbują zabrudzenia, odciski palców i łatwiej utrzymać je w czystości. Natomiast zastosowana powłoka Antibac skutecznie blokuje aktywność bakterii. Grubość maty od 0,5 do 0,8 mm.

3D – fronty dostępne wyłącznie w wersji matowej. Są to fronty strukturalne z powierzchnią o gr. od 1 do 2 mm. Nie wymagają procesu utwardzania.

Producent oferuje także dodatkowe usługi:

  • frezowania pod uchwyty krawędziowe nabijane. Dotyczy to wszystkich produktów w grubości ≈19 mm.
  • fazowania krawędzi  frontu pod kątem 45 st. Usługa dotyczy jedynie produktów z grupy frontów Aquaakryl szkło i szkło dekor.

Oferujemy Państwu również możliwość zakupu płyt akrylowych do indywidualnej obróbki.

Zaletą frontów akrylowych jest również szybki termin realizacji wynoszący do 7 dni roboczych.
 
Gwarancja na fronty wyprodukowane przez AQUAFRONT wynosi 7 lat.
 

Polecamy skorzystać z aplikacji stworzonej specjalnie po to, abyście Państwo na swoich urządzeniach mobilnych mogli w każdej chwili zapoznać się z dekorami i kolorami.

https://app.aquafront.eu

Zapraszamy do skorzystania z systemu zamówień on-line na stronie producenta.

https://aquafrontesystem.erozkroje.pl/esystem.html


W celu zamówienia frontów zapraszamy do kontaktu:

handlowy@bs2000.com.pl

tel. 61 8711 250 / 607 275 913